The Flamboyant Boyfriend
Bestemors «flamboyante» nye kjæreste, han som på sjarmerende vis mestrer evnen til å åpne både hennes hjerte og lommebok, har et smil som sitter løst. Og en standard som stadig blir høyere.
Denne elegante mannen ser alle og sjarmerer hver og en med sin varme og åpne sinn. Et gullbelagt armbånd med glitrende stener fra Crystal Haze hos S&S Man, matcher den flamboyante stilen hans og vil garantert få frem det brede smilet og den varme latteren.
I det sofistikerte livet han lever, vil han alltid trenge flere smokinger. Hvorfor ikke overraske med en elegant fløyelsvariant, like myk som bestemor blir av å se på han? Alternativt vil et rutete skjerf i mohair og alpakka fra Filippa K være prikken over i´en til den elegante frakken han planlegger å ha på seg rundt Bygdøy første juledag.
Hos Steen & Strøm finner du et kuratert utvalg gaver for hver og en. Velkommen inn på en hyggelig julehandel.
Fotograf: Morten Borgestad
Stylist: Alva Brosten
Styling ass: Jonas Skavang
Hår og Makeup: Sissel Fylling
Hår/makeup ass: Dominika Langbråten
Videografer: Push.xyz
Produsent: Tina Agent og Steen & Strøm
Creative: NOE
Kunde: Steen & Strøm